PLECACZKI I WALIZECZKI

Aktywne filtry

Plecak dla przedszkolaka...

Plecak Pippi dla wszystkich ciekawskich małych awanturników. Plecak dziecięcy ma dużą komorę, zewnętrzną kieszeń i boczną kieszeń. Plecak ma również pasek na klatkę piersiową i uchwyt do przenoszenia

Cena 101,63 zł

Plecak dla przedszkolaka...

Plecak od Hello Kitty i Przyjaciół dla wszystkich ciekawskich małych awanturników. Plecak dziecięcy posiada dużą komorę, zewnętrzną kieszeń i boczną kieszeń. Plecak wyposażony jest również w pasek na klatkę piersiową i uchwyt do przenoszenia.

Cena 96,75 zł

Walizeczka pudełko na...

Walizeczka kartonowa od Hello Kitty  dla wszystkich małych ciekawskich awanturników. Walizeczka ma 20 cm i jest wykonana z mocnego kartonu z stalowym uchwytem.

Cena 64,23 zł

Plecak dla przedszkolaka...

Plecak Pippi dla wszystkich ciekawskich małych awanturników. Torba dziecięca posiada dużą komorę, zewnętrzną kieszeń i boczną kieszeń. Plecak wyposażony jest również w pasek na klatkę piersiową oraz uchwyt do przenoszenia.

Cena 101,63 zł

Plecak dla przedszkolaka...

Różowy plecak od Pippi dla wszystkich małych poszukiwaczy przygód! Dziecięcy plecak jest idealny na różne okazje dla najmłodszych dzieci. Czy to piknik w przedszkolu, ubrania na gimnastykę, noclegi u babci i dziadka czy przygodę w ogrodzie - ten plecak może towarzyszyć wszędzie! Dzięi uchwytowi...

Cena 104,88 zł
  • Obecnie brak na stanie

Walizka na kółkach dla...

Walizka Pippi dla wszystkich ciekawskich małych awanturników. Torba dziecięca łatwo się toczy i ma dużą oraz małą komorę.

Cena 161,79 zł