Lista produktów marki Skrallan

Lalki Skrållan wkrótce staną się najlepszymi przyjaciółkami twojego dziecka. Te lalki są stworzone do opieki, zabawy i towarzyszenia na pełnych przygód wyprawach. Zadebiutowały na rynku po raz pierwszy w 1966 roku i od tamtej pory zdobywają serca kolejnych pokoleń.

Bogata oferta obejmuje różnorodne wózki, piękne ubranka oraz różnorodne akcesoria. Dzięki nim zarówno lalki, jak i dzieci są gotowe na mnóstwo wspólnych przygód. Ubranka pasują do wszystkich lalek o długości 45 i 36 cm.

Wózki, ubranka i pozostałe akcesoria dla lalek są projektowane i rozwijane w Szwecji przez firmę Micki z uwzględnieniem aspektu zabawy, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania sprawiają, że lalki Skrållan są nie tylko atrakcyjnymi towarzyszami zabawy, ale również stanowią estetyczny dodatek do dziecięcego świata.

Aktywne filtry

Wózek spacerowy dla lalek...

Odkryj spacerówkę dla lalki marki Skrållan - idealny towarzysz podróży dla Twojej małej przyjaciółki! Ten kompaktowy wózek nie tylko zachwyca swoim urokiem, ale również zapewnia wygodę i jest praktyczny. Jego składana konstrukcja sprawia, że łatwo jest go zabrać w podróż, a zdejmowana tapicerka...

Cena 96,75 zł