0

Niebieska przebijanka drewniana Micki

104,88 zł

104,88 zł szt

Dostawa 3-4 dni
10-2219-00
7315621022199
Zabawna przebijanka Micki to innowacyjna zabawka, która łączy wesołą formę z praktycznymi rozwiązaniami. Oto kilka cech, które wyróżniają tę zabawną przebijankę: Miękka plastikowa masa: Nóżki zabawki i głowica młotka są wykonane z miękkiej plastikowej masy, co sprawia, że przebijanka staje stabilnie i nie pozostawia śladów na podłożu. To praktyczne rozwiązanie dla spokojniejszej zabawy. Stabilność: Dzięki miękkiej plastikowej masie, zabawka stoji stabilnie, co umożliwia dzieciom skoncentrowanie się na zabawie bez obaw o przewrócenie. Bezpieczeństwo: Wykorzystanie bezpiecznych materiałów, takich jak miękka plastikowa masa, sprawia, że zabawka jest odpowiednia nawet dla najmłodszych użytkowników. Zabawny design: Zabawna przebijanka ma atrakcyjny i wesoły design, który przyciąga uwagę
W magazynie

Pośpiesz się! Tylko 7 szt. w magazynie!

Przebijanka to klasyczna zabawka, która zachęca do przyjemnej zabawy i rozwija zdolności manualne dziecka. Nóżki zabawki i główka młotka wykonane są z miękkiego plastiku, dzięki czemu stabilnie stoi i nie zostawia śladów nawet po godzinach beztroskiego młotkowana. Niech zacznie się stukanie!


Micki projektuje klasyczne zabawki, które prowadzą dziecko w kreatywną podróż przez różne etapy zabawy. Popularne drewniane zabawki, które zachęcają do odkrywania i zabawy! Rysunki na zabawkach, pełne zabawnych ilustracji, działają jak książka do opowiadania i inspirują do snucia historii. Pozwól wyobraźni zaprowadzić dziecko przez jego odkrywanie i rozwijanie podczas zabawy!

O marce

Micki - Wysokiej jakości, klasyczne drewniane zabawki zaprojektowane w Szwecji, które promują radość z zabawy i chęć odkrywania od 1949 roku.

Klasyczne drewniane zabawki w szwedzkim designie! Micki oferuje szeroki zakres popularnych zabawek, które są niezbędne w każdym pokoju dziecka, w tym chodziki dla niemowląt, sortery z klockami o różnych kształtach oraz przebijanki, które zachęcają do godzin stukania. Kolekcja zabawek Micki jest ogromna, co oznacza, że znajdziesz tam wszystko, począwszy od pięknych zabawek dla najmłodszych dzieci, po kuchnie do zabawy, w których mali mistrzowie kucharze mogą hałasować i przygotować ucztę. Micki rozwija zabawki dla ciekawskich dzieci, które będą zachęcać do używania rąk, ust i całego ciała podczas zabawy, aby rozwijać umiejętności motoryczne i logiczne myślenie. Zabawki od Micki sprawiają, że małe dzieci odkrywają świat we własny sposób! To wysokiej jakości zabawki, które zapewniają godziny zabawy dla całej rodziny! Zabawki są zaprojektowane i opracowane w Szwecji przez firmę Micki.

10-2219-00
7 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
7315621022199
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Niebieska przebijanka...

104,88 zł