0

Nakładanka pastelowa drewniana zabawka piramida Micki niebieska

104,88 zł

104,88 zł szt

Dostawa 3-4 dni
10-2226-00
7315621022267

Klasyczna drewniana zabawka do układania od Micki! Ta drewniana zabawka zachęca do wielogodzinnej zabawy i rozwija zdolności motoryczne dziecka. Pierścienie można układać w dowolnej kolejności, a bawiąc się dziecko uczy się rozpoznawać wielkości kształtów tak żeby ułożyć idealną wieżę. Który pierścień jest największy, który najmniejszy, który środkowy? Odkrywajcie razem we wspólnej zabawie!

 

W magazynie

Pośpiesz się! Tylko 8 szt. w magazynie!

Nakładanka drewniana Micki to edukacyjna zabawka, która rozwija zdolności poznawcze dziecka. 

  1. Drewniana konstrukcja: Solidna drewniana konstrukcja zapewnia trwałość zabawki, co sprawia, że może ona służyć przez długi czas.

  2. Pierścienie w dowolnej kolejności: Elastyczność układania pierścieni w dowolnej kolejności stymuluje kreatywność dziecka i rozwija umiejętność planowania.

  3. Różne wielkości kształtów: Pierścienie o różnych rozmiarach pomagają dziecku zrozumieć relacje między wielkościami i kolejnością. Zabawa wspiera rozwój umiejętności porównywania i rozróżniania rozmiarów.

  4. Prosta i skuteczna nauka: Dzięki nakładance dziecko zdobywa wiedzę o relacjach wielkości, a jednocześnie rozwija zdolności manualne i koordynację ręka-oko.

  5. Bezpieczeństwo: Drewniane materiały są bezpieczne dla dzieci, co stanowi istotny aspekt w zabawkach edukacyjnych.

Nakładanka drewniana Micki to nie tylko zabawka, ale także narzędzie edukacyjne, które pozwala dziecku w sposób interaktywny zdobywać nową wiedzę. Zabawa ta doskonale łączy naukę i radość, zachęcając do zdobywania umiejętności poznawczych w przyjemny sposób.

 

Micki projektuje klasyczne zabawki, które prowadzą dziecko w kreatywną podróż przez różne etapy zabawy. Popularne drewniane zabawki, które zachęcają do odkrywania i zabawy! Rysunki na zabawkach, pełne zabawnych ilustracji, działają jak książka do opowiadania i inspirują do snucia historii. Pozwól wyobraźni zaprowadzić dziecko przez jego odkrywanie i rozwijanie podczas zabawy!

 

O marce

Micki - Wysokiej jakości, klasyczne drewniane zabawki zaprojektowane w Szwecji, które promują radość z zabawy i chęć odkrywania od 1949 roku.

Klasyczne drewniane zabawki w szwedzkim designie! Micki oferuje szeroki zakres popularnych zabawek, które są niezbędne w każdym pokoju dziecka, w tym chodziki dla niemowląt, sortery z klockami o różnych kształtach oraz przebijanki, które zachęcają do godzin stukania. Kolekcja zabawek Micki jest ogromna, co oznacza, że znajdziesz tam wszystko, począwszy od pięknych zabawek dla najmłodszych dzieci, po kuchnie do zabawy, w których mali mistrzowie kucharze mogą hałasować i przygotować ucztę. Micki rozwija zabawki dla ciekawskich dzieci, które będą zachęcać do używania rąk, ust i całego ciała podczas zabawy, aby rozwijać umiejętności motoryczne i logiczne myślenie. Zabawki od Micki sprawiają, że małe dzieci odkrywają świat we własny sposób! To wysokiej jakości zabawki, które zapewniają godziny zabawy dla całej rodziny! Zabawki są zaprojektowane i opracowane w Szwecji przez firmę Micki.

10-2226-00
8 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
7315621022267
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nakładanka pastelowa...

104,88 zł