• Obecnie brak na stanie
0

Słoń bObles S Sand grey

365,04 zł

365,04 zł szt

01-101-016-788
5704531016497

Słoń S to doskonały mebel do zabawy dla dzieci w każdym wieku, a dzięki swojemu eleganckiemu designowi i pięknym kolorom z pewnością odniesie sukces w każdym pokoju dziecka. To doskonała zabawka do balansowania i  rozwoju motoryki dużej. Zabawka jest wykonana z wytrzymałej pianki EVA bardzo przyjemnej w dotyku.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, obecnie oczekujemy na dostawę.

Słoń S to doskonały mebel do zabawy dla dzieci w każdym wieku, a dzięki swojemu eleganckiemu designowi i pięknym kolorom z pewnością odniesie sukces w każdym pokoju dziecka. Leżenie na zaokrąglonym grzbiecie słonia bObles to świetny sposób dla noworodka na wzmacnianie szyi. Dziecko starsze może wzmacniać plecy kołysząc się na brzuchu słonia. Kiedy twoje dziecko będzie wystarczająco duże, aby nauczyć się chodzić, będzie mogło trenować wstawanie z pomocą słonia bObles.

 Słoń stał się już ikoną mebli w klasycznym duńskim designie. Dzięki wielu różnym funkcjom Słoń bObles  jest częścią wystroju zarówno pokoju dziecięcego, jak i salonu, kuchni oraz łazienki.

Możesz go używać zarówno jako krzesło, bujaczek, jak i element wielkiego toru przeszkód do zabawy w domu. Naturalne kolory są starannie dobrane, aby stworzyć spokojne, sensoryczne i inspirujące otoczenie dla dziecka do zabawy, będąc jednocześnie ponadczasowymi klasykami, które przetrwają więcej niż jedną sezonową zmianę, tak jak nasze meble do zabawy.

 

Duńska marka bObles:

  • Tworzy estetyczne i funkcjonalne zabawki, które jednocześnie stymulują rozwój umiejętności motorycznych dzieci.
  • Ma innowacyjne podejście do projektowania produktów, nazywanych zarówno zabawkami, jak i meblami do turlania, co sprawia, że są wszechstronne i zachęcają dzieci do różnorodnych aktywności fizycznych.
  • Zabawki bObles zachęcają dzieci do ruchu, do  czołgania, biegania, skakania i balansowania.
  • Produkty bObles wspierają rozwój umiejętności motorycznych dzieci, co może mieć pozytywny wpływ na ich zdolność nauki, funkcjonowanie społeczne i poczucie pewności siebie.

Zabawki bObles wykonane są z pianki Eva która:

  • Jest miękka w dotyku, przypominająca  skórę, co sprawia, że jest przyjemna dla dzieci.
  • Nie staje się zimna, co zwiększa komfort użytkowania.
  • Nie ślizga się po powierzchniach, nawet gdy podłoga jest mokra.
  • Nie uszkadza innych mebli, podłóg czy szaf, chroniąc je przed zadrapaniami.
  • Jest trwała i  umożliwia wieloletnie korzystanie przez dziecko oraz przekazywanie rodzeństwu lub innym członkom rodziny.
01-101-016-788

Specyficzne kody

EAN13
5704531016497
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Słoń bObles S Sand grey

365,04 zł